Reservpappersållare Alterna Basic
259 kr
220 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Basic
220 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reservpappershållare Alterna Basic har en diskret design och är tillverkad i förkromat stål. Med en reservpappershållare på väggen, är lösningen aldrig långt bort.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Reservpappershållare Alterna Basic har en diskret design och är tillverkad i förkromat stål. Med en reservpappershållare på väggen, är lösningen aldrig långt bort.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8920113 |
| Bredd | 60 mm |
| Montering | Skruvas |
| Ytbehandling | Polerad |
| Färg | Krom |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Material | Zink/Rostfritt stål |
| Serie | Basic |
| Yta | Högblank |
| Typ | Reservpappershållare |
| RSK-nr | 8920113 |
| EAN-nr | 7332508121059 |
