Reservpappershållare Bemeta Easy Oval
fr.280 kr
fr.219 krFrån 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Easy Oval
219 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reservpappershållare Bemeta Easy Oval är en stilren toalettpappershållare som finns i flera olika ytor. Reservpappershållare med en snygg design som blir en prisvärd inredningsdetalj till ditt badrum.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Reservpappershållare Bemeta Easy Oval är en stilren toalettpappershållare som finns i flera olika ytor. Reservpappershållare med en snygg design som blir en prisvärd inredningsdetalj till ditt badrum.
Om du vill undvika att göra hål i väggen i ditt barum, då passar Easy dig perfekt. Varje produkt är gjord av ett speciellt lättviktsmaterial och försedd med tejp. Bara sätta dit och du är klar!
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Djup | 74 mm |
| Typ | Reservpappershållare |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Easy |
| Färg | Borstat Krom, Krom, Svart |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Tejpas |
