Reservpappershållare Bemeta Höger Neo
495 kr
399 krSpara 19 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Höger Neo
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Reservpappershållare Bemeta Neo är en högerhängd hållare i borstat rostfritt stål.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104212035 |
| Bredd | 175 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Typ | Reservpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 70 mm |

