Reservpappershållare Bemeta Neo
435 kr
349 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Neo
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Reservpappershållare Bemeta Neo i borstat rostfritt stål är en hållare i rak design.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104112035 |
| Bredd | 55 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Typ | Reservpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 65 mm |

