Reservpappershållare Bemeta Omega Krom
419 kr
335 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Omega Krom
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reservpappershållare Bemeta Omega i krom är en stilren pappershållare som enkelt skruvas upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Reservpappershållare Bemeta Omega i krom är en stilren pappershållare som enkelt skruvas upp på väggen.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104112032 |
| Bredd | 55 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Reservpappershållare |
| Material | Mässing |
| Serie | Omega |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 65 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas eller limmas |
