Reservpappershållare Bemeta Organic
515 kr
409 krSpara 21 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Organic
409 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Organic Reservpappershållare i blank krom.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 157112031 |
| Bredd | 38 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Reservpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Organic |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 59 mm |
| EAN-nr | 8592207007798 |

