
Reservpappershållare Beslag Design Base 100 Självhäftande
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.239 kr
fr.191 krSpara 20 %Kampanj43 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Base 100 Självhäftande
191 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med självhäftande 3M tejp monteras dessa utan skruvhål på väl rengjort och slätt underlag
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Bredd | 45 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Typ | Reservpappershållare |
| Material | Stål |
| Serie | Base |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Färg | Krom, Nickel |

