
Reservpappershållare Beslag Design Base 200 SjälvhäftandeSilver
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
209 kr
155 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Nickel

Base 200 Självhäftande
Silver
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Reservpappershållare Base från Beslag Design som enkelt fästs upp med den självhäftande baksidan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 606027-21 |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Nickel |
| Material | Stål |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Utförande | Vägghängd |
| Serie | Base |
| Typ | Reservpappershållare |
| EAN-nr | 7316186060275 |

