Reservpappershållare Duravit Starck T 009939
Rek. pris 969 kr
fr.659 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Starck T 009939
659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Reservpappershållare Duravit Starck T 009939 har en stilren och modern design. Den har plats för en toalettrulle. Designad av Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Reservpappershållare Duravit Starck T 009939 har en stilren och modern design. Den har plats för en toalettrulle. Designad av Philippe Starck.
Komplettera med matchande badrumsprodukter i samma färg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 50 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 73 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 152 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Starck |
| Typ | Reservpappershållare |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Yta | Blank, Matt |


