Reservpappershållare Duschbyggarna Classic
fr.700 kr
fr.469 krSpara 33 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Classic
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reservpappershållare Duschbyggarna Classic är en stilren toalettpappershållare i klassisk design som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Reservpappershållare Duschbyggarna Classic är en stilren toalettpappershållare i klassisk design som skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Bredd | 65 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Reservpappershållare |
| Material | Mässing |
| Höjd | 170 mm |
| Yta | Högblank |
| Serie | Classic |
| Djup | 65 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
