Reservpappershållare Habo Flair
Rek. pris 175 kr
fr.109 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flair
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Reservpappershållare Habo Flair är en praktisk, modern och självhäftande reservpappershållare med 3M-tejp.
Varumärke
HaboBeskrivning
Reservpappershållare Habo Flair är en praktisk, modern och självhäftande reservpappershållare med 3M-tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 50 mm |
| Typ | Reservpappershållare |
| Material | Stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Höjd | 120 mm |
| Serie | Flair |
| Djup | 60 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Polerad, Svart, Vit |
