Reservpappershållare Scandtap Style
fr.788 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Style
788 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reservpappershållare Scandtap Style är en extra hållare toalettpapper i modern design, perfekt för att hålla toalettpappersrullar lättillgängliga och organiserade.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Reservpappershållare Scandtap Style är en extra hållare toalettpapper i modern design, perfekt för att hålla toalettpappersrullar lättillgängliga och organiserade.
Fördelar:
- Modern design som kompletterar alla badrumsinredningar
- Håller toalettpapper lättillgängligt och organiserat
- Tillverkad i rostfritt stål för lång hållbarhet
- Modern design som kompletterar alla badrumsinredningar
- Håller toalettpapper lättillgängligt och organiserat
- Tillverkad i rostfritt stål för lång hållbarhet
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Bredd | 67 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Style |
| Typ | Reservpappershållare |
| Färg | Amber, Black, Champagne, Classic, Original, Sand, Shadow |
| Djup | 77 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Yta | Borstad |
