Toalettpappershållare Arredo Estelle Enkel
49 kr
30 dagars prisgaranti

Estelle Enkel
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Toalettpappershållare Arredo Estelle Enkel är en pappershållare i polerad krom. Denna toalettpappershållare monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Toalettpappershållare Arredo Estelle Enkel är en pappershållare i polerad krom. Denna toalettpappershållare monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 249961 |
| Bredd | 165 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Metall |
| Antal | 1 st/frp |
| Serie | Estelle |
| Höjd | 53 mm |
| Djup | 80 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340072803615 |



