Toalettpappershållare Bemeta Amber
1 315 kr
1 049 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Amber
1 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Amber Toalettpappershållare med lock i matt koppar.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 155112012 |
| Bredd | 140 mm |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Mässing |
| Serie | Amber |
| Höjd | 155 mm |
| Djup | 80 mm |
| Färg | Guld/Koppar |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 8592207028786 |






