Toalettpappershållare Bemeta Beta Krom
519 kr
415 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Beta Krom
415 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettpappershållare Bemeta Beta i stilren design som enkelt skruvas eller limmas upp på väggen.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 132112042 |
| Bredd | 135 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Mässing |
| Serie | Beta |
| Höjd | 100 mm |
| Djup | 90 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruv/Lim |

