Toalettpappershållare Bemeta Galla Höger
619 kr
495 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Galla Höger
495 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Galla toalettpappershållare är en stilren hållare som du enkelt monterar på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 108112030 |
| Bredd | 155 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Galla |
| Färg | Svart/Koppar |
| Yta | Matt/Blank |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 60 mm |
| EAN-nr | 8592207027574 |

