Toalettpappershållare Bemeta Gamma Enkel
695 kr
559 krSpara 20 %Kampanj22 min kvar!
30 dagars prisgaranti

Gamma Enkel
559 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETAEgenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 145812222 |
| Bredd | 180 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Gamma |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 36 mm |
| Djup | 65 mm |
| EAN-nr | 8592207028069 |

