Toalettpappershållare Bemeta Gamma med Lock
1 179 kr
939 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Gamma med Lock
939 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettpappershållare Gamma från Bemeta har ett lock och stilren design i krom.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 145812012 |
| Bredd | 128 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Gamma |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 135 mm |
| Djup | 50 mm |
| EAN-nr | 8592207028076 |

