Toalettpappershållare Bemeta Neo Hängande
455 kr
359 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Neo Hängande
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettpappershållare Bemeta Neo är en stilren pappershållare utan lock i borstat rostfritt stål.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104112045 |
| Bredd | 135 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 98 mm |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |

