Toalettpappershållare Bemeta Niva med Hylla
575 kr
459 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Niva med Hylla
459 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Niva toalettpappershållare från Bemeta med en praktisk hylla.
Monteras med 3M självhäftande tejp som medföljer produkten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 101104015 |
| Bredd | 270 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Tejpas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Niva |
| Färg | Borstat Krom |
| Yta | Matt |
| Höjd | 57 mm |
| Djup | 80 mm |
| EAN-nr | 8592207026690 |

