Toalettpappershållare Bemeta Niva
389 kr
309 krSpara 21 %Kampanj22 min kvar!
30 dagars prisgaranti

Niva
309 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETAEgenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 101106025 |
| Bredd | 155 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Tejpas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Niva |
| Färg | Borstat Krom |
| Yta | Matt |
| Höjd | 57 mm |
| Djup | 80 mm |
| EAN-nr | 8592207026737 |


