Toalettpappershållare Bemeta Via Hängande Krom
545 kr
439 krSpara 19 %Kampanj4 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Via Hängande Krom
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Bemeta Via är en stilren pappershållare utan lock i krom. Skruvas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettpappershållare Bemeta Via är en stilren pappershållare utan lock i krom. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 135012222 |
| Bredd | 131 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Mässing |
| Serie | Via |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 90 mm |
| Djup | 75 mm |
