Toalettpappershållare Bemeta Via Krom
479 kr
379 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Via Krom
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettpappershållare Bemeta Via är en stilren pappershållare i krom. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 135012022 |
| Bredd | 179 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Mässing |
| Serie | Via |
| Höjd | 28 mm |
| Djup | 59 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |

