Toalettpappershållare Beslagsboden 1127 Självhäftande
Rek. pris 259 kr
fr.188 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

1127 Självhäftande
188 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Beslagsboden 1127 är en elegant toalettpappershållare med vacker finish. Denna hållare har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Toalettpappershållare Beslagsboden 1127 är en elegant toalettpappershållare med vacker finish. Denna hållare har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Bredd | 132 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Djup | 34 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 87 mm |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Antik Mässing, Förtennad, Krom |
| Yta | Blank, Matt |
