Toalettpappershållare Björbo Badrum Saga
fr.1 468 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Saga
1 468 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Toalettpappershållare Björbo Badrum Saga är en toalettpappershållare i lantlig stil som passar alla klassiska serier hos Björbo, t.ex. Saga.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Toalettpappershållare Björbo Badrum Saga är en toalettpappershållare i lantlig stil som passar alla klassiska serier hos Björbo, t.ex. Saga.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Dokument
Recensioner
CorinaVerifierad köpare
för 4 år sedanFint toalettpappershållare, men det är svårt att byta toalettrulle tyvärr, det går knappt utan skador på utan. Färg (lind) blev lite ljusare än jag hade tänkt.
+ fint
+ bra gjort
- det går knappt att byta toalettrulle
- inget förbered för att hänga upp
Björn S NVerifierad köpare
för 7 år sedanRejält gjord med bra färgkvalitet och lantlig stil. Är väl i dyraste laget.
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Bredd | 185 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | MDF |
| Höjd | 146 mm |
| Yta | Matt |
| Serie | Saga |
| Djup | 135 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Antikvit, Antracit, Gammalrosa, Lindblomsgrön, Ljusgrå, Mossgrön, Sand, Stålblå, Svart, Varmgrå, Vit |
