Toalettpappershållare Brabantia Profile 3 Rullar
fr.424 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Profile 3 Rullar
424 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Brabantia Profile har plats för 3 reserv rullar toalettpapper. Tillverkad av högvärdigt rostfritt stål och lätt att fästa på väggen med det medföljande väggfästet . Tack vare den löstagbara inner skopan, är den extra lätt att rengöra.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Toalettpappershållare Brabantia Profile har plats för 3 reserv rullar toalettpapper. Tillverkad av högvärdigt rostfritt stål och lätt att fästa på väggen med det medföljande väggfästet . Tack vare den löstagbara inner skopan, är den extra lätt att rengöra.
Recensioner
Alena SVerifierad köpare
för 7 år sedanBra kvalité och jättefin!
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Bredd | 190 mm |
| Djup | 410 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 344 mm |
| Material | Stål, Plast |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Blank Stål, Matt Stål, Matt Svart, Vit |
| Yta | Blank, Matt |
| Vikt | 0,48, 0,465 kg |
