Toalettpappershållare Damixa TraditionMässing
1 460 kr
1 095 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Tradition
Mässing
1 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DamixaEgenskaper
| Varumärke | Damixa |
| Art.Nr. | 373077700 |
| Bredd | 202 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Mässing |
| Djup | 76 mm |
| Höjd | 137 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Tradition |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 5708516362555 |


