Toalettpappershållare Duschbyggarna Classic med Lock
fr.930 kr
fr.623 krSpara 33 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Classic med Lock
623 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Duschbyggarna Classic med Lock är en elegant toalettpappershållare med klassiska former. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Duschbyggarna Classic med Lock är en elegant toalettpappershållare med klassiska former. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Bredd | 140 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Mässing |
| Serie | Classic |
| Höjd | 150 mm |
| Djup | 100 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
| Yta | Högblank |
