Toalettpappershållare Duschbyggarna Soft med Lock
800 kr
536 krSpara 33 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Soft med Lock
536 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Duschbyggarna Soft med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Duschbyggarna Soft med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Recensioner
Anna CVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg & kvalitativ
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1505 |
| Bredd | 140 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Mässing |
| Höjd | 155 mm |
| Yta | Högblank |
| Serie | Soft |
| Djup | 80 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722874 |
