Toalettpappershållare Geesa Nemox med Lock
fr.1 195 kr
fr.956 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nemox med Lock
956 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Geesa Nemox med Lock är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Toalettpappershållare Geesa Nemox med Lock är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Bredd | 128 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Höjd | 122 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Serie | Nemox |
| Djup | 48 mm |
| Montering | Skruvas |
| Material | Förkromad mässing/Zamak, Lackerad mässing/Zamak, PVD-behandlad mässing/Zamak |
| Färg | Borstad Guld, Borstad Svart, Krom, Matt Svart |

