Toalettpappershållare Grohe Essentials 235 mm
fr.346 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Essentials 235 mm
346 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettpappershållare Grohe Essentials, passar in i de flesta hem.
Tillbehören i Essentials-serien är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum. Kollektionen har skapats för att samspela med många olika blandare och har en frapperande kromfinish i form av Grohe StarLight®.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Bredd | 70 mm |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Metall |
| Höjd | 125 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials |
| Djup | 235 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Cool Sunrise, Krom |
| Utförande | Vägghängd |

