Toalettpappershållare Grohe Essentials Utan Lock
fr.372 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Essentials Utan Lock
372 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Grohe Essentials utan lock har en elegant och stilren design som passar alla badrum. Tack vare den hållbara kromade Grohe Long-Life-beläggningen, håller den sig glänsande under många år framöver.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettpappershållare Grohe Essentials utan lock har en elegant och stilren design som passar alla badrum. Tack vare den hållbara kromade Grohe Long-Life-beläggningen, håller den sig glänsande under många år framöver.
Grohe Long-Life-beläggning
Toalettpappershållaren har en långlivad beläggning som motstår slitage och behåller sin glans över tid.
Övrigt
- Utan lock
- Med täckta fästskruvar
Toalettpappershållaren har en långlivad beläggning som motstår slitage och behåller sin glans över tid.
Övrigt
- Utan lock
- Med täckta fästskruvar
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Bredd | 54 mm |
| Diameter | 54 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 44 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Funktion | Long-Life-beläggning |
| Höjd | 119 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Essentials |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Koppar, Krom, Mattsvart, Mässing, Svart |
| Yta | Blank, Matt |



