Toalettpappershållare Habo Hazel Självhäftande
Rek. pris 266 kr
fr.169 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hazel Självhäftande
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Toapappershållare av högkvalitativt rostfritt aluminium. Med liten hylla för praktisk förvaring. Hållaren är självhäftande vilket gör den perfekt i utrymmen där du inte vill borra i väggen. Rekommenderas ej för väggmatta.
Varumärke
HaboBeskrivning
Toapappershållare av högkvalitativt rostfritt aluminium. Med liten hylla för praktisk förvaring. Hållaren är självhäftande vilket gör den perfekt i utrymmen där du inte vill borra i väggen. Rekommenderas ej för väggmatta.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 200 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Djup | 65 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 103 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Hazel |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Svart, Vit |
