Toalettpappershållare Habo Laverna
Rek. pris 285 kr
173 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Laverna
173 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HaboBeskrivning
Toalettpappershållare Habo Laverna är en toapappershållare av rostfritt stål med dold fastsättning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16435 |
| Bredd | 135 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Djup | 47 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 85 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Laverna |
| Yta | Matt |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7317900164354 |


