Toalettpappershållare Hansgrohe AddStoris
Rek. pris 623 kr
fr.419 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

AddStoris
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Toalettpappershållare Hansgrohe AddStoris är en stilren toapappershållare.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Material: metall
- Väggmontage
- Dold fastsättning
Övrigt
- Material: metall
- Väggmontage
- Dold fastsättning
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Bredd | 141 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 40 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 77 mm |
| Material | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Polerad Guld |


