Toalettpappershållare Hietakari FIL
452 kr
360 krSpara 20 %Kampanj34 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

FIL
360 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Hietakari FIL är en enkel toalettpappershållare som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Pappershållaren är tillverkad av rostfritt stål med karg design. Monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Toalettpappershållare Hietakari FIL är en enkel toalettpappershållare som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Pappershållaren är tillverkad av rostfritt stål med karg design. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 903-9L-MMMM |
| Bredd | 144 cm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Yta | Matt |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Fil |
| Färg | Svart |
| Djup | 83 cm |
| Antal | 1 st/frp |
| Höjd | 83 cm |
| Djup | 83 mm |
| Höjd | 83 mm |
| Bredd | 144 mm |
| EAN-nr | 6418379412692 |
