Toalettpappershållare Hietakari Melange
795 kr
635 krSpara 20 %Kampanj34 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Melange
635 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Hietakari Melange är en modern toalettpappershållare som ingår i badrumsserien Melange. Melange är en serie som innehåller badrumstillbehör med vågad dubbelfärgad design. Denna pappershållare i en färgkombination av glänsande mässing och svart är tillverkad av mässing och rostfri stål. Monteras med krokar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Toalettpappershållare Hietakari Melange är en modern toalettpappershållare som ingår i badrumsserien Melange. Melange är en serie som innehåller badrumstillbehör med vågad dubbelfärgad design. Denna pappershållare i en färgkombination av glänsande mässing och svart är tillverkad av mässing och rostfri stål. Monteras med krokar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 908-9L-MMMM |
| Bredd | 143 cm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Yta | Matt |
| Material | Rostfritt Stål/Mässing |
| Serie | Melange |
| Färg | Svart/Mässing |
| Djup | 87 cm |
| Antal | 1 st/frp |
| Höjd | 148 cm |
| Djup | 87 mm |
| Höjd | 148 mm |
| Bredd | 143 mm |
| EAN-nr | 6418379412746 |
