Toalettpappershållare Hietakari Mesh
fr.920 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mesh
920 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Hietakari Mesh är en elegant toalettpappershållare som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Toalettpappershållare Hietakari Mesh är en elegant toalettpappershållare som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Bredd | 150 cm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Mässing |
| Serie | Mesh |
| Djup | 80 cm |
| Antal | 1 st/frp |
| Höjd | 102 cm |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 102 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
