Toalettpappershållare Katrin Gigant PlastS
769 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
239 mm

Gigant Plast
S
769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Toalettpappershållare Katrin Gigant Plast är en toalettdispenser för jumborullar. Stora toalettrullar för högfrekvent användande.
Varumärke
KatrinBeskrivning
Toalettpappershållare Katrin Gigant Plast är en toalettdispenser för jumborullar. Stora toalettrullar för högfrekvent användande.
Produktinformation
- Toalettdispenser för Jumborullar
- Stora toalettrullar för högfrekvent användande
- Optimalt utnyttjande - hela rullen avnvänds tack vare en integrerad restrullefunktion
- Enkel pappersavrivning på alla sidor och kanter
- Återvunnen plast i dispensern
- Transparant bakstycke för enklare montering
- Lätt att kontrollera pappersnivån, tack vare transparanta sidostycken
- Material, ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene), PC (Polycarbonate), POM (Polyoxymethylene)
- Välj mellan kvalitetsnivåerna Katrin - bra prestanda för alla behov och Katrin Plus - bäst prestanda för extra omsorg, både för miljön, hygienen och besökaren
- Toalettdispenser för Jumborullar
- Stora toalettrullar för högfrekvent användande
- Optimalt utnyttjande - hela rullen avnvänds tack vare en integrerad restrullefunktion
- Enkel pappersavrivning på alla sidor och kanter
- Återvunnen plast i dispensern
- Transparant bakstycke för enklare montering
- Lätt att kontrollera pappersnivån, tack vare transparanta sidostycken
- Material, ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene), PC (Polycarbonate), POM (Polyoxymethylene)
- Välj mellan kvalitetsnivåerna Katrin - bra prestanda för alla behov och Katrin Plus - bäst prestanda för extra omsorg, både för miljön, hygienen och besökaren
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Katrin |
| Art.Nr. | 70604067 |
| Bredd | 239 mm |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Tillverkarens Art.Nr. | 82117 |
| Storlek | S |
| Djup | 151 mm |
| Höjd | 245 mm |
| Vikt | 0,77 kg |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Serie | Gigant |
| EAN-nr | 6414301082117 |






