Toalettpappershållare Lavabo Luna 98 mm
fr.649 kr
fr.489 krFrån 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Luna 98 mm
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Lavabo Luna, en hållare toalettpappershållare i stilren design.
Tillverkad i massivmässing med ytbehandling i krom.
Kombinera toalettpappershållaren med andra tillbehör i samma färg ifrån serien Luna.
Kombinera toalettpappershållaren med andra tillbehör i samma färg ifrån serien Luna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Bredd | 138 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Luna |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Vikt | 0,6 kg |
| Färg | Krom, Mattsvart, Mässing |

