Toalettpappershållare LH Rivoli Golvstående
fr.490 kr
fr.368 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rivoli Golvstående
368 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LHBeskrivning
Pappershållare golvstående, borstad nickel. Vinklingsbar, fungerar även som reservpappershållare.
Recensioner
EliVerifierad köpare
för 2 år sedanStabil och bra kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Bredd | 190 mm |
| Diameter | 190 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 570 mm |
| Serie | Rivoli |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Krom, Nickel, Svart, Vit |
| Yta | Blank, Matt |
| Justerbar | 600-720 mm |


