Toalettpappershållare Macro Design BaseKrom
FRI FRAKT
305 kr
215 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Base
Krom
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Toalettpappershållare Macro Design Base som kan tejpas upp på väggen.
Recensioner
Kerstin KVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och stilren
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | TBDTHK |
| Bredd | 137 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 106 mm |
| Montering | Tejpas |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Rostfritt sål |
| Serie | Base |
| Typ | Toalettpappersshållare |
| RSK-nr | 8744181 |
| EAN-nr | 7332512224180 |

