Toalettpappershållare med lock Smedbo DOT 3414
fr.519 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

DOT 3414
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Smedbo DOT 3414 är en stilren och praktisk toalettpappershållare med lock och rund självhäftande bakplatta. Med denna funktionella design behöver du inte längre borra i väggarna.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettpappershållare Smedbo DOT 3414 är en stilren och praktisk toalettpappershållare med lock och rund självhäftande bakplatta. Med denna funktionella design behöver du inte längre borra i väggarna.
Minimalistisk design med rund bakplatta
Toalettpappershållaren ingår i Smedbos badrumsserie DOT som är en självhäftande serie. Smidig montering med 3M tejp och du slipper använda verktyg och oroa dig för att göra avtryck på väggen.
Få en ny känsla i badrummet genom att piffa upp det med produkter från Smedbos tidlösa badrumsserie DOT. Produkterna finns i olika ytor som bidrar med en lyxig och stilren känsla i badrummet. Styla tillsammans med andra modeller från serien för ett enhetligt uttryck.
Egenskaper
- Material: Rostfritt stål, zink
- Självhäftande
- 10 års garanti
- Monteras med 3M tejp som ingår
Toalettpappershållaren ingår i Smedbos badrumsserie DOT som är en självhäftande serie. Smidig montering med 3M tejp och du slipper använda verktyg och oroa dig för att göra avtryck på väggen.
Få en ny känsla i badrummet genom att piffa upp det med produkter från Smedbos tidlösa badrumsserie DOT. Produkterna finns i olika ytor som bidrar med en lyxig och stilren känsla i badrummet. Styla tillsammans med andra modeller från serien för ett enhetligt uttryck.
Egenskaper
- Material: Rostfritt stål, zink
- Självhäftande
- 10 års garanti
- Monteras med 3M tejp som ingår
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Bredd | 127 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Rostfritt Stål |
| Garanti | 10 år |
| Serie | DOT |
| Höjd | 95 mm |
| Vikt | 0,42 kg |
| Yta | Matt, Polerad |
| Färg | Krom, Mattsvart |
