Toalettpappershållare Scandtap Style med Hylla
fr.955 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Style med Hylla
955 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Scandtap Style med förvaringshylla i slimmat formspråk. Utformad med en hylla för praktisk förvaring av mindre föremål.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Toalettpappershållare Scandtap Style med förvaringshylla i slimmat formspråk. Utformad med en hylla för praktisk förvaring av mindre föremål.
Fördelar:
- Slimmat formspråk som kompletterar moderna badrum
- Hylla för praktisk förvaring av mindre badrumsartiklar
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål för lång livslängd
- Slimmat formspråk som kompletterar moderna badrum
- Hylla för praktisk förvaring av mindre badrumsartiklar
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål för lång livslängd
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Bredd | 150 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Style |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Amber, Black, Champagne, Classic, Original, Sand, Shadow |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Yta | Borstad |
