Toalettpappershållare Smedbo House R341
Rek. pris 446 kr
fr.332 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

House R341
332 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Toalettpappershållare Smedbo House R341 är en stilren toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettpappershållare Smedbo House R341 är en stilren toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Recensioner
Sofia HVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg hållare som var som förväntat.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Bredd | 140 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Djup | 34 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 95 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | House |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Blank Krom, Matt Krom, Matt Svart, Matt Vit, Mässing |
| Tillverkarens Art.Nr. | RB341, RK341, RV341 |
| Yta | Blank, Matt |

