Toalettpappershållare Theofils Dijon med Lock
fr.259 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dijon med Lock
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Theofils Dijon är en stilren detalj för ditt badrum med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Toalettpappershållare Theofils Dijon är en stilren detalj för ditt badrum med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Bredd | 136 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Metall |
| Höjd | 138 mm |
| Serie | Dijon |
| Djup | 48 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
