Toalettspappershållare Habo Angle Rostfri Borstad Självhäftande
Rek. pris 291 kr
170 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Angle Rostfri Borstad Självhäftande
170 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HaboBeskrivning
Toalettpappershållare med enkel design av rostfritt stål. Med en självhäftande infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100387 |
| Bredd | 120 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 43 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 110 mm |
| Serie | Angle |
| Yta | Borstad |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7317901003874 |

