Toalettspappershållare Habo Plain Rostfri Blank Självhäftande
Rek. pris 291 kr
189 kr
174 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Plain Rostfri Blank Självhäftande
174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Toalettpappershållare med enkel design av rostfri polerad stål. Med en självhäftande infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100385 |
| Bredd | 120 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Plain |
| Yta | Blank |
| Djup | 43 mm |
| Höjd | 110 mm |
| EAN-nr | 7317901003850 |

