Toalettspappershållare Habo Plain Svart Självhäftande
Rek. pris 291 kr
189 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Plain Svart Självhäftande
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HaboBeskrivning
Toalettpappershållare med enkel design av svart stål . Med en självhäftande infästning.
Recensioner
Anneli PVerifierad köpare
för 5 månader sedanLätt sätta upp
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100386 |
| Bredd | 120 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Svart |
| Djup | 43 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 110 mm |
| Serie | Plain |
| Yta | Matt |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7317901003867 |

