Hörntvålkorg Bemeta Neo Borstad
529 kr
419 krSpara 21 %Kampanj1 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Neo Borstad
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Hörntvålkorg Bemeta Neo i borstat rostfritt stål. Skruvas enkelt upp i ett hörn.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104308172 |
| Bredd | 230 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Tvålkorg |
| Montering | Skruv |
| Serie | Neo |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 130 mm |

